title image
John Deere

Do obnovy techniky a vozového parku investovala v roce 2019 SÚS Zlínska více než 15 milionů korun. Bylo to dokonce o dva miliony více, než v hospodářsky rekordním roce 2018. Další finance pak šly na opravy techniky, vozů a nemovitostí.

„Jsme si vědomi, že bez nové moderní techniky a techniky ve výborném stavu nelze práce provádět efektivně, rychle a k absolutní spokojenosti zákazníků. Proto je tato oblast v investicích prioritní,“ uvedl jednatel SÚS Zlínska Vladimír Kutý.

Pořízeny byly dva traktory JOHN DEER plně vybavené pro letní i zimní údržbu (sekačka, sypač, radlice), tři lehké nákladní automobily NISSAN, nákladní automobil TATRA 4×4 s komunální hydraulikou, dva osobní automobily ŠKODA, smykový nakladač BOBCAT a štěpkovač. Administrativní budova ve Zlíně pak byla vybavena klimatizací a novým serverem.

Do oprav techniky a vozového parku bylo v průběhu roku investováno dalších 4,3 milionu korun, do oprav nemovitého majetku pak ještě 2,6 milionu korun, bylo především modernizováno první podlaží správní budovy ve Zlíně, které společnost pronajímá.error

Sledujte nás na Facebooku, ať vám neuniknou novinky ze zlínských silnic