title image

Do obnovy techniky a vozového parku investovala v roce 2019 SÚS Zlínska více než 15 milionů korun. Bylo to dokonce o dva miliony více, než v hospodářsky rekordním roce 2018. Další finance pak šly na opravy techniky, vozů a nemovitostí.

„Jsme si vědomi, že bez nové moderní techniky a techniky ve výborném stavu nelze práce provádět efektivně, rychle a k absolutní spokojenosti zákazníků. Proto je tato oblast v investicích prioritní,“ uvedl jednatel SÚS Zlínska Vladimír Kutý.

Pořízeny byly dva traktory JOHN DEER plně vybavené pro letní i zimní údržbu (sekačka, sypač, radlice), tři lehké nákladní automobily NISSAN, nákladní automobil TATRA 4×4 s komunální hydraulikou, dva osobní automobily ŠKODA, smykový nakladač BOBCAT a štěpkovač. Administrativní budova ve Zlíně pak byla vybavena klimatizací a novým serverem.

Do oprav techniky a vozového parku bylo v průběhu roku investováno dalších 4,3 milionu korun, do oprav nemovitého majetku pak ještě 2,6 milionu korun, bylo především modernizováno první podlaží správní budovy ve Zlíně, které společnost pronajímá.