title image

Správa a údržba silnic Zlínska to není jen běžná údržba komunikací všech kategorií, ale jsou to také poměrně významné stavební zakázky pro obce, města i privátní společnosti.

Jen za loňský rok za ně společnost utržila zhruba 40 milionů korun a realizovala desítky menších dodávek pro řadu objednatelů. Se začátkem nové stavební sezony je společnost připravena realizovat další podobné investiční akce a zvýšit jejích podíl na svých celkových výnosech.

„Možná se to o nás úplně neví, ale na stavební zakázky v oblasti dopravní infrastruktury jsme velmi dobře připraveni. Máme kvalifikovaný personál s dlouhodobými zkušenostmi a své vlastní mechanismy i kvalitní technologie. Naším cílem je každoročně tržby z těchto prací mírně navyšovat,“ uvedl jednatel společnosti Vladimír Kutý.

Typickými dodávkami, které SÚS Zlínska realizuje, jsou například výstavby nových chodníků, cest a parkovišť, dále jsou to údržbové a úklidové práce nebo jednodušší opravy. „Vlastníme kompletní technologii a například již více než 15 let realizujeme pokládku asfaltových betonů finišery, včetně frézování asfaltových betonů,“ řekl Vladimír Kutý.

Zájemci o nabízené služby mohou kdykoliv kontaktovat obchodní oddělení společnosti, které zajistí přípravu adekvátní nabídky.